postheadericon Taśma do firan z kryształkami, koralikami, frędzlami

Niegdyś sposobem na elegancko układającą się firanę były specjalne metody upinania. Tworzono zakładki, podwieszano, dzisiaj nie trzeba specjalnie kombinować wystarczy kupić firanę marszczoną przy pomocy taśmy. Po każdym praniu jest gotowa do zawieszenia na przelotkach czy też przypięcia klasycznymi żabkami. Taśm sprawiających, że firany będą się efektownie układać jest wiele, toteż można dzięki temu osiągnąć dowolny efekt. Dodatkowo taśmy zdobione kryształkami czy koralikami, nie tylko wpływają na sposób ułożenia materiału, ale stanowią przyciągające oko wykończenie.

Niezależnie od tego czy mamy salon urządzony w stylu klasycznym czy też nowoczesnym, zawsze uda się dobrać odpowiednią zdobną taśmę. Pod tym kątem kolor koralików dobierzemy do odcienia zasłony bądź dopasujemy sam rodzaj zdobienia taśmy do firany, to jest czy bardziej odpowiadają nam lamówki z frędzelkami czy może z kryształkami.

Zasłony z ozdobnymi taśmami zawieszać można na wszystkie możliwe sposoby. Naszycie na zasłonę z kółkami czy też z przelotkami nie wpłynie na jakość ich użytkowania. Jedyne czemu ma służyć taki zabieg to upiększenie standardowego wyposażenia okna. Znajdą się taśmy na każdy gust do białych firan z haczykami pasować będą taśmy z bezbarwnymi koralikami. Przepięknie potrafią błyszczeć w słońcu, mienić się sprawiając, że każde okno zaprezentuje się wyjątkowo.

Taśmy z frędzlami lub ozdobniki z chwostami pasują tak do tradycyjnych zasłon jak i gładkich firan z woalu. Trzeba przyznać, że na domowy użytek taśmy z koralikami i perełkami, mogą być świetnym odświeżaczem dla prostych zasłon. Jeśli mamy takowe, są one w dobrym stanie, ale jednak nieco znudziły się nam, wydają się zbyt banalne to może trzeba udekorować je taśmą. Takie tasiemki są plastyczne, łatwe do wszycia nawet ręcznie i sprzedawane na metry. Ceny tasiemek do firan i zasłon z ozdobnikami to ok. 6-8 zł za metr bieżący.

Bardziej dekoracyjne taśmy z cyrkoniami to już większy wydatek. Nadają się by wszywać je do zasłon na kółkach i tunelowych. Firana na rzepy może zostać ładnie i funkcjonalnie przyozdobiona poziomo naszytymi tasiemkami z perełkami w kilku rzędach. Daje to ciekawy efekt zdobniczy i nie przeszkadza w użytkowaniu firan. Zdobienie firan i zasłon taśmami z rodzaju smok czy innymi dekoracyjnymi pozwala odmienić sam materiał jak i wnętrze, w którym go wykorzystamy.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17802 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xsv/public_html/923.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/tasma-do-firan-z-krysztalkami-koralikami-fredzlami/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xsv/public_html/923.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xsv/public_html/923.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xsv/public_html/923.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xsv/public_html/923.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xsv/public_html/923.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xsv/public_html/923.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xsv/public_html/923.pl/wp-includes/load.php(679 in /home/xsv/public_html/923.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435