postheadericon Tasiemki z imieniem, nazwiskiem, inicjałami

Tasiemka to nadzwyczajny skrawek materiału. Może mieć bardzo różną postać a jej forma i możliwości wykorzystania zależą od tego z jakiej tkaniny powstała. Tasiemki ozdobne do ubrań, z nimi chyba każdy z nas się spotkał. Tworzą eleganckie wykończenia sukienek spódnic, bluzek. Ponadto można je zastosować do dekoracji obrusów, serwet, ręczników.

Wielość zastosowań a co za tym idzie i pomysłów. Osoby lubiące tego rodzaju robótki ręczne mogą puścić wodze fantazji a to z tej prostej przyczyny, że w pasmanteriach znajdziemy liczne zwoje tasiemek i praktycznie do każdego celu znajdzie się jakaś ciekawa jednokolorowa lub wzorzysta tasiemka.

Cały czas mowa o zdobniczych funkcjach tasiemek a czy mogą posłużyć one jako bardzo funkcjonalny dodatek do ubranka naszego dziecka ? Otóż zamiast wyszywać imię malca, który pierwszy raz idzie do przedszkola lub zerówki, lepiej skorzystać z gotowych tasiemek z nadrukowanymi imionami. Maluchy muszą mieć wszystkie rzeczy podpisane. Chodzi o to by nic się nie zawieruszyło, kurtka, czapka, spodenki itd. W ten oto sposób zaznaczymy przynależność dziecięcej garderoby. Dodatkowo dzieci przedszkolne nie umieją jeszcze czytać zatem każda tasiemka powinna się wyróżnić kolorem jak i barwnym nadrukiem.

Takie tasiemki można wykonać na zamówienie zawłaszcza jeśli chcemy aby napis składał się z imienia i nazwiska. Również sprawdzają się tasiemki z inicjałami, chodzi przede wszystkim o to by odznaczyć rzeczy należące do danego dziecka. A jak wyglądają takie tasiemki dla przedszkolaka ? Powinny być wykonane z solidnie obszytego materiału by nie snuły się podczas użytkowania a sam napis musi być wyraźnie nadrukowany i w sposób trwały by nie zniknął w praniu.

Takie tasiemki z imionami dzieci mogą też mamy same przygotować w domu wystarczy odrobina weny odpowiednia ilość wytrzymałego materiału lub gotowe tasiemki. Imiona lub inicjały można na nich wyszyć dowolną techniką. Jest to ponadto bardzo przyjemny i zarazem mało widoczny element oznaczenia ubranka. Chodzi o to by nic nie zginęło a jednocześnie taka metka z imieniem i nazwiskiem ma być nie widoczna podczas noszenia. W sprzedaży są również specjalne metki do naprasowania na ubranko ze specjalnym suchym klejem. Także trwałe i nie schodzące w praniu.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17464 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xsv/public_html/923.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/tasiemki-z-imieniem-nazwiskiem-inicjalami/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xsv/public_html/923.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xsv/public_html/923.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xsv/public_html/923.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xsv/public_html/923.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xsv/public_html/923.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xsv/public_html/923.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xsv/public_html/923.pl/wp-includes/load.php(679): do_act in /home/xsv/public_html/923.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435