postheadericon Taśmy do dekoracji tapet i ścian

Tapety onegdaj bardzo modne, szeroko stosowane są i dzisiaj. Co wyróżnia je od tych sprzed kilkudziesięciu lat- z pewnością wzornictwo. Ale to nie wszystko, bo kolorystyka czy motywy na tapetach związane są z modą na konkretny design. Natomiast znacznie ułatwione jest tapetowanie ścian dzisiaj a przy tym bardzo pomocne i niezwykle dekoracyjne są liczne dodatki. Mowa tutaj między innymi o taśmach do tapet i samych ścian. Nie musisz męczyć się z szablonami, odmierzać ścianę centymetr po centymetrze by równo wykonać wałkiem motyw w połowie ściany czy też u jej szczytu, wystarczy użyć taśmy dekoracyjnej.

Taka urozmaici, każde wnętrze, bowiem w sprzedaży mamy taśmy do pokoików dziecięcych, bardzo eleganckie do salonów czy nawet do kuchni. Te mają znacznie inną rolę do spełnienia niż taśmy do rolet i lambrekinów. W tych przypadkach samej taśmy nie widać, nie ujawnia się jej zadaniem jest tylko tworzyć konkretny efekt. Natomiast taśma tapetowa sama w sobie ma dekorować i upiększać nasze wnętrza.

Jak to się prezentuje? Mogą to być paski taśmy mocowane na specjalnym kleju do tapet lub też samoprzylepne. Takie paski dekoracyjne zwane bordiurą wykonywane są ze specjalnego możnego papieru ozdobnego .

Do wyboru mamy także bordiury winylowe na flizelinie – zależnie do jakich wnętrz potrzebujemy tego rodzaju taśm ozdobnych do ścian. W sprzedaży znajdziemy taśmy wykończeniowe do mieszkań w rolkach jak i do kupienia na metry. Warto wybierać taśmy samoprzylepne odporne na zmywanie, bowiem w razie zabrudzenia będzie można je łatwo wyczyścić. Taśmy samoprzylepne idealnie nadają się do wykończenia linii brzegowych tapet matowych jak też błyszczących.

Taka taśma jest szybka w zastosowaniu a ponadto stanowi bardzo dobre wykończenie tapetowanego salonu czy też zwyczajnie pomalowanego na biało pokoju dziennego. Co więcej stosuje się je do zdobienia mebli na obrzeża. A jeśli nie chcemy przyklejać na ścianie taśm to dekoracje także wykonamy przy ich pomocy. Wystarczy wybrać paski przylepne do malowania ozdobnego. Dzięki nim szybko wykonamy przy pomocy wąskiego wałka fajny motyw w każdym miejscu na ścianie. Także zwykłą taśmę można wykorzystać odpowiednio przyklejając ją do malowania kolorowych pasków i nie tylko.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17368 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xsv/public_html/923.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/tasmy-do-dekoracji-tapet-i-scian/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xsv/public_html/923.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xsv/public_html/923.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xsv/public_html/923.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xsv/public_html/923.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xsv/public_html/923.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xsv/public_html/923.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xsv/public_html/923.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shut in /home/xsv/public_html/923.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435